PERMASET AQUA IN POLSKA!

Permaset Aqua, wiodący tusz oparty na wodzie i umożliwiający drukowanie na ekranach jest dostępny w Polska poprzez screenprinter.eu.

Znany ze swojej bogatej pigmentacji i żywej palety kolorów Permaset jest uznanym środkiem z powodu swojego bezkompromisowego podejścia do standardów ochrony środowiska; ostatnio otrzymał on certyfikat za system łączenia tuszu wodnego wydany przez Stowarzyszenie Glebowe z Wielkiej Brytanii, z sukcesem dopełniło wymagań stawianych przez GOTS (Globalne Standardy Tekstyliów Organicznych) za nie chemiczny wkład używany w procesie produkcji tekstyliów organicznych.

Wraz z żywą pigmentacją i wysokimi standardami ochrony środowiska, Permaset Aqua jest również znany ze swojej docenianej linii Supercover; w pełni opartej na wodzie, wolnej od rozpuszczalnika tuszy do drukowania na ekranach z niezrównaną nieprzejrzystością koloru na najciemniejszych materiałach, zachowując przy tym miękkość w dotyku.

Wszystkie tusze umożliwiające drukowanie na ekranach marki Permaset Aqua, Supercover i Permatone są dostępne w Polska. Dostawa bezpośrednio do Polska poprzez screenprinter.eu.

Otrzymuj okresowe aktualizacje produktów i rabaty:

Fill out my online form.

Signup for Awesome

Enter your email address for stock alerts, discounts, promotions and more!

SEARCH THE STORE